Styret i Ullensaker Idrettsråd

 

Styret i Ullensaker Idrettsråd består etter årsmøtet i 2020 av følgende representanter:

Leder

Jan Ivar Engebretsen

leder@ullensaker-idrettsrad.no

 909 18 410

Nestleder. Ansvar: leder anleggsgruppa

Trond Mikkelsen

anlegg@ullensaker-idrettsrad.no  993 89 579

Styremedlem. Ansvar: sekretær

Liv Anita Mikkelborg

post@ullensaker-idrettsrad.no

 480 10 267

Styremedlem. Ansvar: kasserer

Terje Rokoengen

kasserer@ullensaker-idrettsrad.no

 482 00 482

Styremedlem. Ansvar: leder av barne- og ungdoms-              

tiltaket

Jonas Johansson

but@ullensaker-idrettsrad.no

 909 63 491

Styremedlem. Ansvar: utdanning/integrering og

materialforvalter 

Asgeir Sand

rstrykk@online.no

 909 93 190

Styremedlem. Nestleder anleggsgruppa

Asbjørn Molberg

borgenil@hotmail.com 

 992 15 740

Styremedlem. Medlem anleggsgruppea

Snefrid Hagberg

hagberg.snefrid@gmail.com

 414 71 555

Styremedlem. Medlem anleggsgruppa

Ole Øistein Johasen 

roemuabygg@gmail.com

 470 24 979

Styremedlem. Medlem anleggsgruppa

Christian Rudi Andersen

christian.andersen@stangeskovene.no    

 958 72 712

Varamedlem 1. Medlem anleggsgruppen

Lise Jørgensen                         

lisej@hotmail.com

 

Varamedlem 2. Ansvar: Prosjekt

Anne Kjersti Lyvik 

prosjekt@ullensaker-idrettsrad.no

 938 84 893

Valgkomiteen. Leder

Ivar Hauglid ivar@hauglid.no

 414 02 525

Valgkomiteen. Medlem

Anne-Stine Roksvaag asr1610@gmail.com

 476 13 344

Valgkomiteen. Medlem

Stein Vidar Karlsen klubb.klofta@sport1.no

 905 16 783